MEDIA STORY TELLING

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji treningu- Media Storytelling- finansowanego przez program ERASMUS+. Uczestnikami są edukatorzy i liderzy młodzieżowi z 9-ciu krajów: Polska, Czechy, Rumunia, Grecja, Wlochy, Turcja, Litwa, Hiszpania i Portugalia.
Będziemy mieć do czynienia z dwoma rodzajami rezultatów- te łatwo policzalne materialne- stworzone filmiki instruktarzowe w formie digitalowej – ponadto materiały wytworzone przez uczestników na miejscu. Zostaną one załadowena na kanał Youtube Stowarzuszenia oraz rozpromowane przez nas samych i naszych partnerów.
Powstaną również rezultaty niepoliczalne związane z osobistym rozwojem poszczególnych uczestników, podniesieniem ich poziomu wiedzy na temat „digital storytelling”, nabyciem nowych kompetencji związanych z dokumentacja działań, pracy z i przed kamera oraz wykorzystania nabytych umiejętności do pracy w lokalnych środowiskach poprzez stworzenie szkoleń, spotkań i widowisk multimedialnych- gdzie będzie to możliwe. Liczymy na partnerów, ze stworzą nowe ścieżki współpracy z zaprzyjaźnionymi organizacjami czy grupami nieformalnymi, szkołami, uniwersytetami i zachęca ich do korzystania z metod wypracowanych podczas szkolenia. Choć metody będą te same to każdy partner wykorzysta je na swój sposób z zamysłem dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Stowarzyszenie Młodych Artystów Eco Power © 2019 Frontier Theme